JET-Gruppe polski
Szukaj
Moja baza danych
Ilość wpisów 0
Pokaż

Grupa JET | Światło dzienne i bezpieczeństwo.

Najwyższej jakości rozwiązania związane ze światłem dziennym i oddymianiem.

Witamy w Grupie JET – Państwa silnym partnerem w zakresie pasm świetlnych, świetlików kopułkowych, piramid, produktów oddymiających i wentylacyjnych dla budownictwa przemysłowego i komunalnego oraz systemów przeszkleń dla budownictwa architektonicznego.
Światło, powietrze i bezpieczeństwo – to istotne czynniki wpływające na codzienne dobre samopoczucie człowieka.
Przed Grupą JET pojawiają się stale nowe wyzwania związane z pracą nad tymi decydującymi wskaźnikami jakości życia.
Trzeba przyznać, że jest to szerokie pole do popisu. W ten sposób dzięki naszemu stale rosnącemu zaangażowaniu i różnorodności produktów powstała jedna duża marka:

Grupa JET.

Produkty i usługi JET

Oferujemy Państwu różnorodne systemy świetlików kopułkowych i pasm świetlnych JET do doświetlania pomieszczeń, w tym z funkcją oddymiania i odprowadzania ciepła, zwłaszcza dla budownictwa przemysłowego. Nadają się one nie tylko do nowych, lecz również do remontowanych budynków.

Dzięki odpowiednio dobranym pasmom świetlnym JET, będziecie mogli Państwo doświetlić światłem dziennym, a więc darmowym, także duże hale.
Świetlik kopułkowy zapewnia większą jakość życia także w indywidualnym otoczeniu.

W budownictwie architektonicznym konstrukcje szklane JET pokazują swe szczególne mocne strony. W ścisłej współpracy z architektami nasi fachowcy są w stanie wykonać wiernie każdy projekt, nawet bardzo skomplikowany.

Z myślą o bezpieczeństwie Państwa budynków, projektujemy zgodnie z DIN 18232-2 niezbędne instalacje oddymiające, spełniające aktualne wymogi dotyczące bezpieczeństwa i zapewniające jednocześnie wysoki komfort wentylacyjny.
Do pasm świetlnych, świetlików kopułkowych i konstrukcji szklanych oferujemy odpowiednie rozwiązania związane z odprowadzaniem dymu i ciepła.

Bild

Elementy z tworzywa
piankowego firmy
JET Schaumstoff Formteile

Pakowanie – szybko, pewnie i racjonalnie!
www.jet-verpackungen.de

 

JET Sondertorbau

Firma JET Brakel Aero –
Produkcja bram specjalnych

Produkcja bram specjalnych – fachowo i zgodnie z indywidualnymi życzeniami!
www.jet-sondertorbau.de

JET-Gruppe polski
Wybierz tutaj swój język
Strony lokalizacyjne JET