Nasze pola działalnośc

Szerokie zaangażowanie na rzecz jakości.

Produkty Grupy JET spełniają najwyższe wymagania względem jakości. Certyfikacja naszych usług serwisowych oraz dopuszczenia stosowanych materiałów do obrotu dają Państwu zawsze gwarancję bezpieczeństwa.

Budownictwo przemysłowe

Nasza paleta produktów zapewnia wielostronne rozwiązania związane ze światłem dziennym i oddymianiem, przeznaczone specjalnie dla  budownictwa przemysłowego. Koncepcja, montaż i konserwacja są starannie dostosowane do szczególnych potrzeb klientów z branży przemysłowej.

więcej
Industriebau

Architektura

Różnorodność form dla indywidualnych projektów jest szczególnym wyzwaniem. Elastyczne podejście do konstrukcji ze stali i szkła gwarantuje rozwiązania dla każdego projektu, który w równym stopniu stawia wymagania wobec kreatywności i estetyki jak i względem jakości produktów i bezpieczeństwa.

więcej

Architekturbau

Technika oddymiania i serwis

Grupa JET gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo instalacji oddymiających poprzez paletę produktów wysokiej jakości dostosowanych do bezpiecznych rozwiązań. Swymi uznanymi kwalifikacjami w zakresie konserwacji instalacji nasi pracownicy gwarantują najwyższą niezawodność i trwałe funkcjonowanie.

więcej

Kundendienst