Przepływ informacji

Doradztwo

Aby móc skoncentrować się na Państwa życzeniach, utworzyliśmy sześć oddziałów na terenie Niemiec, jeden w Polsce i wiele innych przedstawicielstw w całej Europie, w których pracujemy nad rozwiązaniami Państwa indywidualnych przedsięwzięć. Nasze doradztwo jest prowadzone przez przeszkolony specjalistyczny personel gwarantujący Państwu obsługę konsultingową na najwyższym poziomie.

Beratung

Rozwój

Początkiem dobrego rozwiązania jest dobry pomysł. Pomysł nawiązujący do potrzeb naszych klientów i zapewniający unikatowe rozwiązanie. Przy dużym doświadczeniu i wysokich wymaganiach wobec jakości powstają w ten sposób zawsze nowe innowacyjne koncepcje. Dzięki temu jesteśmy niepowtarzalni na rynku.

Entwicklung

Projektowanie

Aby zaprezentować pomysł jako nowe rozwiązanie potrzebne jest duże doświadczenie w projektowaniu. Nasze kompetencje w dziedzinie obliczeń statystycznych i projektowania instalacji oddymiających, systemów światła dziennego i wentylacyjnych gwarantują najwyższą jakość już w momencie planowania Państwa przedsięwzięć.

Projektierung

Wykonanie

O jakości produktu decyduje jakość wykonania. Ponieważ chcemy, aby mierzono nas po trwałości i solidności naszych produktów oraz niezawodności naszych systemów, podnieśliśmy standardy wykonawstwa na bardzo wysoki poziom.

Herstellung

Montaż

Przy montażu naszych rozwiązań ważne jest duże doświadczenie i techniczne know-how. Dlatego też przykładamy tak samo dużą wagę do kwalifikacji monterów jak i do terminowego wykonania naszych prac.

Montage

Konserwacja

Instalacje dla naszych klientów powstają z dużym zaangażowaniem i wkładem pracy naszych pracowników serwisu. Ponieważ jesteśmy przekonani o jakości naszych rozwiązań i nikt nie zna naszych produktów i technologii lepiej niż my sami, w komplecie oferujemy wykonanie prac  konserwacyjnych konstrukcji szklanych, instalacji oddymiających oraz urządzeń zaczepowych przez własnych przeszkolonych techników systemowych.

Wartung